Dátum: 28. mája 2024 Autor: Metropola Komentáre: 0
Veľký prehľad osláv Medzinárodného dňa detí v Bratislave

Objavte výnimočné možnosti pre oslavy dňa detí v Bratislave. Prečítajte si Veľký prehľad osláv Medzinárodného dňa detí (MDD) v Bratislave.

Medzinárodný deň detí (MDD) v Novom Meste

Oslava Medzinárodného dňa detí v bratislavskom Novom Meste potrvá tri dni. Mestská časť chce podporiť zmysluplné trávenie voľného času a pohyb detí, a preto tieto dni pripravila v znamení spájania športovcov s deťmi. Oslava potrvá Od 31. mája do 2. júna a deti sa tak budú môcť zoznámiť s činnosťou lokálnych športových klubov a komunít a vyskúšať si rôzne športové disciplíny. Informovala o tom mestská časť Bratislava – Nové Mesto.

Viac na banm.sk


Deň detí vo Vrakuni

MČ Bratislava-Vrakuňa v spolupráci s Café Korzo pozývajú všetky deti a ich rodičov 1.6.2024 (sobota) na DEŇ DETÍ VO VRAKUNI.
Čaká vás deň plný zábavy, smiechu a radosti.
Program začne o 12:00 hod. na Pešej zóne pred Café Korzo a od 15:45 hod. bude program pokračovať na nábreží Malého Dunaja, kde okrem programu budú na deti čakať aj kolotoče a stánky s občerstvením.

Viac n vrakuna.sk


Petržalský deň detí 2024

Užite si s veľkolepý Deň detí s Petržalkou. Pozývame vás na jedinečnú detskú párty, kde sa zaručene zabavia i staršie ročníky.
Najväčší sviatok našich malkáčov sa blíži a my sme veľmi radi, že v spolupráci s kolegami z Kultúrnych zariadení Petržalky a Knižnice Petržalka vás i vaše ratolesti môžeme pozvať na popoludnie plné hier, športu, atrakcií a najmä zábavy. Nazbierajte dostatok síl na chutnom obede či poobednom šlofíčku a o 15:00 dobehnite do areálu vynovenej Športovej haly Prokofievova, kde sa už na vás budeme tešiť s naším bohatým programom a menšími stánkami s občerstvením.

Čo všetko vás a vaše ratolesti čaká? Bude toho veru požehnane. Tešiť sa môžete na detské dielničky, tanečné workshopy, športové aktivity, NERF arénu, jazdenie na poníkoch, elektrické autíčka, maľovanie na tvár, hudobné i tanečné vystúpenia, obhliadku hasičského auta, ale i nezbedného šaša Slíža. Veselé popoludnie odštartujeme parádnou bublinkovou show. Pribaľte si dobrú náladu a vyčarujte svojim deťom nezabudnuteľný zážitok. Veď tie malé nevinné dušičky si to predsa zaslúžia. A to všetko aj vďaka podpore mestskej časti Bratislava-Petržalka úplne ZADARMO.

Viac na FB


MDD V RUŽINOVE

Medzinárodný deň detí v Ružinove prichádza s programom plným zábavy, smiechu a nezabudnuteľných zážitkov. Tento rok sa podujatie uskutoční 8. júna, pred DK Ružinov, Ružinovská 28 a sľubuje viac než len bežný deň vonku – je to oslava detstva v jeho najlepšej podobe!

Od 15:00 hodiny budú pre deti pripravené súťažné stanovištia s ich obľúbenými rozprávkovými postavičkami. Herci z Divadla bez masky prinesú na javisko najväčšie hity z muzikálu „Takmer pyšná princezná“, ktoré zaručene rozospievajú a roztancujú každého návštevníka. A to nie je všetko! Mia pre deti sa postará o tanečnú zábavu, kde sa budú môcť zapojiť aj najmenší účastníci.

Pre milovníkov adrenalínu budú pripravené skákacie atrakcie, ktoré otestujú ich odvahu. Divadelné predstavenie „Kozliatka a vlk“ od Kaprálikovcov zaručí smiech a napätie pre celú rodinu. Farolitos, obľúbená detská tanečná skupina, predvedie svoje tanečné čísla, ktoré očaria nielen deti, ale aj dospelých.

A ak by toho nebolo dosť, malí gurmáni si môžu vyskúšať svoje kuchárske umenie na workshope s Gaby’s Bakery, kde sa naučia vyrobiť chutné dobroty a zároveň sa zabavia. Knižnica Ružinov si pripravila možnosť bezplatného zápisu a súčasne sa uskutoční aj burza kníh.

Jedinečnou súčasťou tohto dňa bude konkurz do detského speváckeho koncertu v rámci festivalu Symfónia umenia. Deti budú mať šancu predviesť svoj talent a možno sa stať hviezdou veľkého koncertu!

Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť stráviť kvalitný čas so svojimi deťmi, podporiť ich kreativitu a užiť si deň plný radosti. Medzinárodný deň detí v Ružinove je podujatie, ktoré prinesie úsmevy na tváre detí aj dospelých. Vidíme sa 8. júna pred DK Ružinov!

Viac na cultusruzinov.sk


Medzinárodný deň detí v Dúbravke

Na úvod nám zatancujú deti z La Dansa a Školy Breaku, potom vás čaká veselý zábavný program.

Zahráme sa, zasúťažíme i zaspievame a bude sa aj čarovať.

 • Na zábavu sa môžeme tešiť s Divadlom Baronetta, kúzliť budeme s kúzelníkom Ivanom, prídu aj Mickey Mouse a Minnie, s ktorými si zatancujeme, budeme súťažiť a rozprávkové pesničky nám zaspieva Barbora Chlebcová.
 • Vyblázniť sa môžete na nafukovacích atrakciách a čaká vás aj obľúbené maľovanie na tvár.
 • Súťaže s hasičmi a z OZ Hraj na tie nohy.

Začíname o 15,00 hod. pred Domom kultúry Dúbravka, vstup je voľný!

V prípade nepriaznivého počasia sa vieme ukryť v DKD, ale nebudú môcť byť všetky atrakcie k dispozícií.

PS: Rodičia, ak bude pekne, nezabudnite zobrať deťom náhradné oblečenie. Nikdy neviete, či hasičom neutečie hadica, ktorá premení vodu na penu

Viac na dkdubravka.sk


Deň detí v Devínskej Novej Vsi

Súťaže, skákacie atrakcie, majster sveta v cyklotriale Ján Kočiš, ukážky colnej a finančnej správy, kultúrny a športový program pre deti, penová show
Organizuje: občianske združenia a organizácie z Devínskej Novej Vsi, Istra Centrum, MČ BA-DNV

Vstup: voľný

Viac na devinskanovaves.sk


Medzinárodný deň detí – RAČA

Srdečne pozývame všetky detičky a rodiny osláviť spoločne Medzinárodný deň detí s bohatým sprievodným programom a to v nedeľu 2. 6. 2024 hneď na dvoch miestach v MČ Bratislava-Rača:

Amfiteáter – Knižkova dolina 10.30 h

DÚHALKA (detský hudobno-edukačný koncert)

Z krajiny za Dúhou k Vám prichádza usmievavá, zvedavá a odvážna Dúhalka. Budete sa spolu smiať, tancovať a svet okolo seba spoznávať.

Športový areál Sklabinská ul.   14.00 h – 18.00 h

DINOSAURÍ DEŇ

Zábavno-súťažné popoludnie pre deti a sprievodné aktivity pre celú rodinu

Dino puzzle 3D, Archeológ, Nafukovacia strelnica, Obrie šípky, Dino laby

Viac na raca.sk


Karloveský Deň detí 2024

Deň plný zábavy a aktivít s Mr Funtastikom, Mr Bubble a s televíziou JOJKO. Tešiť sa môžete na tanečnú skupinu Veternica, na vystúpenia mažoretiek a kopec zábavy s moderátorom Michalom Domonkošom. Pripravené sú tvorivé dielne (RC Dlháčik a RC Klbko), maľovanie na tvár a samozrejme rôzne športové súťaže a atrakcie. Každý malý oslávenec dostane malý darček. Srdečne vás pozývame na futbalové ihrisko na Molecovej ulici.

Program:

 • 9:00 hod. súťaže pre malých oslávencov
 • 9:30 hod. mažoretky ALBA, Komediálna show s MR. FUNTASTICOM
 • 10:30 hod. mažoretky ALBA, Bublinová show s MR. BUBBLE
 • 11:30 hod. mažoretky ALBA, princezna, princ, Miško a Mojko z televízie Jojko
 • 12:30 tanečné škola s Veternicou

Viac na FB


ZOO Bratislava: Zažite v zoo zmysluplný Medzinárodný deň detí

Oslavy Medzinárodného dňa detí sa v ZOO Bratislava konajú 1. júna a budú bohaté na aktivity, komentované kŕmenia, prednášky, workshopy a hry. Deti sa naučia čo znamená permakultúra, budú sa môcť zapojiť do vytvárania komunitnej záhrady, opätovne si zahrať areálovú hru ZOO PASSPORT.

Program zmysluplného Dňa detí v zoo je rozdelený do viacerých zón. V permakultúrnej zóne sa deti naučia správne naplánovať a navrhnúť záhradu tak, aby bola harmonická a produktívna, ktoré rastliny sa spolu znášajú a ako vytvoria zdravý ekosystém. Zapoja sa aj do prípravy pôdy, sadenia, kompostovania a starostlivosti o rastliny.

Súčasťou programu je aj zóna zdravia, kde deti zistia ako si správne čistiť zúbky, zatočia kolesom šťastia a vyskáču si vitamín pre zdravie. Aktivity sú pripravené aj pre dospelých.

Obľúbená areálová hra Zoopas je späť! Deti sa opäť zabavia zbieraním originálnych pečiatok. V Zoopase nájdu nielen areálovú hru ale aj informácie o zvieratách, ktoré v ZOO Bratislava žijú. Pas si môžu vyfarbiť a za zozbieranie všetkých pečiatok dostanú v Zooshope malú odmenu.

Program podujatia

Zóna komunitnej záhrady za Pavilónom primátov 11.00 h – 14.00 h
 • 11.00 h “Kultúrne a filozofické aspekty permakultúry” (A. Gogová PriF UK, prednáška) – vhodné pre deti aj dospelých
 • 12.00 h – 12.45 h sadenie do črepníkov so sebou (pre deti od 8 – 12 rokov)
 • 13.00 h umelecky zameraný workshop pre staršie deti do 15 rokov,
Zóna komunitnej záhrady pri výbehu pánd červených 14.00 h – 15.30 h
 • 14.00 h „Z komunitnej záhrady PriF UK na tvoj balkón” – M. Šebesta PriF UK
 • 14.30 h tvorba reálnej vzdelávacej záhrady
Zóna pre zdravie 10.00 h – 18.00 h
Areálová hra Zoopas 09.00 h – 19.00 h
Komentované kŕmenia
 • 11.00 h Prekonaj svoj strach!
 • 11.30 h nosorožec tuponosý južný
 • 12.00 h pes ušatý
 • 13.00 h antilopa vraná a antilopa nilgau
 • 14.00 h zubor európsky

Pridaj komentár