Dátum: 2. februára 2024 Autor: Kristína Charvátová Komentáre: 0
Tip na víkend: V Bratislave začínajú fašiangy

Začína február, a to znamená okrem iného aj začiatok fašiangovej sezóny. Ak ešte nemáte program na víkend, príďte aj so svojimi deťmi na niektoré z nasledovných podujatí. Zažite neopakovateľnú fašiangovú zábavu, koncerty, karneval či fašiangový sprievod.

Ružinovský detský karneval

V nedeľu 4. februára 2024 o 15:00 sa uskutoční v Dome kultúry Ružinov detský karneval. Program je pripravený pre všetky vekové kategórie. Budete môcť vidieť muzikálovú rozprávku Snehulienka a trpaslíci, divadelné predstavenie Čarovanie s Jajou, vyskúšate si tvorivé dielne a medzi predstaveniami sa budete môcť zabaviť s veselou dvojicou Tomom a Elom. Vstup je zadarmo.

Celý program si môžete pozrieť TU.

Ružinovský detský karneval

Karnevalová cesta okolo sveta

V nedeľu 4. februára 2024 sa uskutoční aj ďalšie podujatie pre deti s karnevalovou tématikou. Celá táto paráda začne o 10:00 v nákupnom centre Avion Shopping Park. Môžete sa tešiť na detských interpretov ako Miro Jaroš, Fíha Tralala ale zabaváť sa budú aj dospelí s Juniorom či kapelou Polemic. Cesta okolo sveta vám priblíži fašiangové tradície z rôznych krajín. Uvidíte bubnovú šou, latino tanečnice, vzdušnú akrobaciu či tradície typické pre Slovensko ako napríklad pochovávanie basy. Nezabudnite si pribaliť aj karnevalovú masku, pretože spolu s Mirom Jarošom sa usporiadatelia pokúsia prekonať rekord v najväčšom počte detských masiek na jednom podujatí.

Viac o podujatí nájdete TU.

Karnevalová cesta okolo sveta

Fašiangy na Kramároch

Do tretice vás pozývame na ďalšie fašiangové podujatie, ktoré sa uskutoční tiež v nedeľu 4. februára 2024. Program sa začína o 15:00 v Dome kultúry Kramáre detskými dielničkami, pokračovať bude rozprávkovým čítaním, koncertom, detskou tancovačkou v maskách a ukončený bude fašiangovým sprievodom Kramármi. V jeho cieli vám do tanca zahrá harmonikár Dušan Kozovský.

Fašiangy na Kramároch


Pridaj komentár