Dátum: 21. júna 2024 Autor: Kristína Charvátová Komentáre: 0
Tip na víkend: Deň hrdinov v Ružinove

Nasadzujú svoje životy, zachraňujú, starajú sa o poriadok a bezpečnosť, bojujú za spravodlivosť. Aj takto by sa dala opísať práca hasičov, vojakov, zdravotníkov a policajtov. Veľakrát sa z nich stávajú skutoční hrdinovia. Príďte sa pozrieť na to, čo všetko ich práca obnáša už túto sobotu 22. júna 2024 do Ružinova.

Ukážky prác, pokus o rekord ale aj sprievodný program

Ak máte radi adrenalín ale zároveň sa aj radi zabávate, príďte v sobotu 22. júna 2024 o 15:00 pred Dom kultúry v Ružinove a zažite Deň hrdinov. Tu sa totiž na jednom mieste stretnú skutoční hrdinovia bežných dní. Vojaci, hasiči, policajti a zdravotníci budú mať pripravené ukážky svojich prác. Budete môcť vidieť vojenskú a policajnú techniku, zapojiť sa do slovenského rekordu v počte resuscitácií a vrchol podujatia – záchrannú ukážku hasičov pri automobilovej nehode, kde hasiči predvedú svoju rýchlosť a efektívnosť.

Tip na víkend: Deň hrdinov v Ružinove

Okrem oficiálneho programu je pripravený aj program pre deti ako vojenské adrenalínové hry, detská vojenská príprava, striekanie na terč či maľovanie na tvár. O zábavu sa postará aj talentovaný Johnny Mečoch, ktorý svojim tanečným vystúpením rozhýbe všetkých návštevníkov. Vstup na podujatie je zadarmo.

Viac informácií o podujatí nájdete TU.

Pridaj komentár