Dátum: 4. júna 2021 Autor: SITA Komentáre: 1
Polícia zadržala dvoch dílerov drog, hrozí im až 15 rokov za mrežami

Vyšetrovateľ vzniesol obvinenie 30-ročnému Rolandovi z Bratislavy a 40-ročnému Pavelovi z Partizánskeho.

Policajti bratislavskej krajskej kriminálky v stredu 2. júna zadržali dvoch dílerov, ktorí predávali drogy viacerým osobám. Vyšetrovateľ vniesol obvinenie 30-ročnému Rolandovi L. z Bratislavy za obzvlášť závažný zločin a 40-ročnému Pavelovi K. z Partizánskeho za zločin nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi.

Ako informovala bratislavská policajná hovorkyňa Veronika Martiniaková, kriminalisti mali informácie, že obaja muži mali minimálne od roku 2020 až do 2. júna 2021 prechovávali drogy v bytoch v piatom bratislavskom okrese a ďalej ich predávali. „Na základe týchto informácií vykonali policajti v stredu krátko po 09:00 v dvoch bytoch domové prehliadky a zaistili materiál, ktorý experti predbežne označili za pervitín,“ uviedla hovorkyňa.

Obaja muži sa momentálne nachádzajú v cele policajného zaistenia a čakajú na rozhodnutie súdu o ich väzobnom stíhaní. Za predaj a distribúciu drog hrozí obvinenému Rolandovi trest odňatia slobody na 10 až 15 rokov, obvinenému Pavelovi hrozí trest odňatia slobody na tri roky až 10 rokov.

1 people reacted on this

Pridaj komentár