Dátum: 30. decembra 2021 Autor: SITA Komentáre: 0
Polícia preveruje oznámenie o údajnom masturbovaní muža pri jednej zo škôl

K policajtom sa informácia o tomto skutku dostala s oneskorením. Apelujú preto na ľudí , aby v prípade podozrenia na protiprávne konanie kontaktovali políciu na čísle 158.

Policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave IV. preverujú oznámenie, podľa ktorého neznámy muž v blízkosti školy volal na maloletého chlapca, a keď matka aj s chlapcom prišla na miesto, muž údajne za stromom masturboval. Žena o tom podľa bratislavského policajného hovorcu Michala Szeiffa až s časovým odstupom informovala vedenie školy a o udalosti napísala aj na sociálnej sieti. Polícia sa preto k informácii dostala až s časovým odstupom.

„Policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave IV sa preverovaním okolností uvedeného incidentu v súčasnosti zaoberajú. Zároveň vo zvýšenej miere hliadkujú v okolí školských zariadení nachádzajúcich sa v ich územnom obvode,“ informoval Szeiff.

Polícia v súvislosti s týmto prípadom vyzýva verejnosť, aby v prípade, ak sú svedkami alebo majú podozrenie z páchania akéhokoľvek protiprávneho konania, kontaktovali políciu na bezplatnom čísle 158. To je k dispozícii 24 hodín denne, sedem dní v týždni. Včasným oznámením sa zvyšuje pravdepodobnosť zadržania páchateľa a objasnenia skutku.


Pridaj komentár