Posted on: 26. októbra 2021 Posted by: Michal Motúz Comments: 0
Polícia pátra - Vodič ušiel z miesta dopravnej nehody a žena skončila v nemocnici
T.O.P. Auto Bratilava

Policajti z diaľničného oddelenia bratislavského Krajského dopravného inšpektorátu pátrajú po totožnosti osôb, ktoré by svojimi informáciami mohli napomôcť k objasneniu dopravnej nehody a tiež napomohli vypátrať neznámeho vodiča dopravnej nehody, ku ktorej došlo dňa 16.10.2021 v čase o 20:20 hod na diaľnici D1 (km 8.250) v smere od centra hlavného mesta do Trnavy.

zdroj: facebook.com/KRPZBA

Polícia hľadá svedkov dopravnej nehody, pri ktorej vodič osobného motorového vozidla na diaľnici D1 z doposiaľ neznámych príčin, narazil do vodičky osobného motorového vozidla zn. Renault Thalia. Týmto nárazom ju tak vytlačil do jazdného pruhu smerujúceho na Gagarinovu ulicu v Bratislave. 

Vodič auta z miesta dopravnej nehody ušiel a vodičku osobného motorového vozidla zn. Renault Thalia previezli do jednej z bratislavských nemocníc na ďalšie lekárske ošetrenie. Škoda spôsobená touto dopravnou nehodou bola vyčíslená na sumu 500,- eur.

V tejto súvislosti polícia žiada priamych svedkov nehody, ktorí videli jej priebeh, aby sa prihlásili osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení alebo tak urobili telefonicky na bezplatnom čísle 158.

T.O.P. Auto Bratilava

Pridaj komentár