Dátum: 26. októbra 2021 Autor: Michal Motúz Komentáre: 0
Polícia pátra - Vodič ušiel z miesta dopravnej nehody a žena skončila v nemocnici

Policajti z diaľničného oddelenia bratislavského Krajského dopravného inšpektorátu pátrajú po totožnosti osôb, ktoré by svojimi informáciami mohli napomôcť k objasneniu dopravnej nehody a tiež napomohli vypátrať neznámeho vodiča dopravnej nehody, ku ktorej došlo dňa 16.10.2021 v čase o 20:20 hod na diaľnici D1 (km 8.250) v smere od centra hlavného mesta do Trnavy.

zdroj: facebook.com/KRPZBA

Polícia hľadá svedkov dopravnej nehody, pri ktorej vodič osobného motorového vozidla na diaľnici D1 z doposiaľ neznámych príčin, narazil do vodičky osobného motorového vozidla zn. Renault Thalia. Týmto nárazom ju tak vytlačil do jazdného pruhu smerujúceho na Gagarinovu ulicu v Bratislave. 

Vodič auta z miesta dopravnej nehody ušiel a vodičku osobného motorového vozidla zn. Renault Thalia previezli do jednej z bratislavských nemocníc na ďalšie lekárske ošetrenie. Škoda spôsobená touto dopravnou nehodou bola vyčíslená na sumu 500,- eur.

V tejto súvislosti polícia žiada priamych svedkov nehody, ktorí videli jej priebeh, aby sa prihlásili osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení alebo tak urobili telefonicky na bezplatnom čísle 158.

Pridaj komentár