Dátum: 5. januára 2024 Autor: SITA Komentáre: 1
Podozrivého z brutálnej vraždy ženy s vyrezaným srdcom zadržala polícia

Bratislavská krajská kriminálka dnes popoludní zadržala muža, ktorý je podozrivý z vraždy 48-ročnej Patrície.

06.01.2024 – Partner zavraždenej 48-ročnej Patrície z bratislavského Ružinova už čelí obvineniu z trestného činu vraždy. Vyšetrovateľ krajskej bratislavskej kriminálky obvinil 47-ročného Jozefa H. z Bratislavy. „Zároveň bol v tejto súvislosti spracovaný na obvineného návrh na väzobné stíhanie. Obvinený bol po vykonaní potrebných úkonov umiestnený v cele policajného zaistenia,“ informuje polícia na sociálnej sieti. V prípade preukázania viny pred súdom mu hrozí väzenie na 20 až 25 rokov alebo doživotie.

Patríciu našli v byte na Prievozskej ulici zavraždenú, pričom podľa medializovaných informácií mala vyrezané vnútorné orgány. Polícia vyhlásila po Jozefovi H. vo štvrtok večer pátranie, v piatok popoludní ho zadržala.


Tú našli v byte na Prievozskej ulici zavraždenú, pričom jej telo bolo podľa informácií portálu tvnoviny.sk zohavené. Žena bola údajne rozrezaná, vedľa bolo položené vedro s jej orgánmi. Vedľa tela malo ležať vyrezané srdce. „Vďaka dôslednej operatívno pátracej činnosti zadržali policajti bratislavskej krajskej kriminálky v priebehu dnešného popoludnia osobu dôvodne podozrivú z predmetného trestného činu. S osobou sú v súčasnosti vykonávané potrebné procesné úkony,“ informoval bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff. Ako ďalej dodal, vyšetrovateľ začal trestné stíhanie vo veci trestného činu vraždy.

Po partnerovi ženy vyhlásila polícia pátranie vo štvrtok večer. Ide o 47-ročného Jozefa Hanuska z Bratislavy, ktorý je kuchárom. Na svojej webstránke ponúka varenie u niekoho doma, ale aj na rôznych podujatiach, predstavuje sa ako Kuchár Jožko. Polícia informovala, že naposledy ho videli v stredu 3. januára o 16:30. Podľa portálu tvnoviny.sk je zadržaným mužom práve partner zavraždenej.


1 people reacted on this

Pridaj komentár