Dátum: 8. júna 2021 Autor: SITA Komentáre: 0
Okolie Pentagonu má opäť o pár dílerov menej

Pozornosti policajtov odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave II neuniklo v priebehu včerajšieho dňa podozrivé správanie dvoch žien.

Policajti zadržali v bratislavskej Vrakuni dve ženy podozrivé z drogovej trestnej činnosti. Ako informoval bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, policajti si v pondelok 7. júna v blízkosti obytného komplexu Pentagon všimli dve ženy, ktorých správanie sa im zdalo podozrivé. „V bezprostrednej blízkosti žien sa na zemi nachádzalo 26 kusov papierových skladačiek s obsahom neznámej kryštalickej látky ako aj mikroténové vrecúško s obsahom bielej kryštalickej látky,“ uviedol hovorca s tým, že k ich pôvodu sa ženy nevedeli dôveryhodne vyjadriť.

Nakoľko vzniklo podozrenie, že môže ísť o omamnú alebo psychotropnú látku, policajti tieto predmety zaslali na expertízne skúmanie. Dve ženy vo veku 32 a 31 rokov zadržali a eskortovali na policajné oddelenie. Poverený policajt začal trestné stíhanie vo veci trestného činu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi.


Pridaj komentár