Dátum: 24. apríla 2022 Autor: SITA Komentáre: 0
Oko za oko, zub za zub! – Za smrť milovaného králika žiadal smrť veterinára

Oko za oko, zub za zub! Takto radikálne chcel zrejme vyriešiť svoju neľahkú životnú situáciu 43-ročný Bratislavčan, ktorý prišiel o svoje milované zvieratko.

V piatok (22.04.2022) sa vo večerných hodinách dostavil pred jednu z veterinárnych ambulancii v piatom bratislavskom okrese, kde si počkal na koniec služby veterinára. Pred ambulanciou ho verbálne napadol a so slovami „zabijem ťa tak, ako si zabil môjho králika“ sa mu začal vyhrážať zabitím. Z obavy o svoj život a zdravie sa 65-ročný veterinár zamkol v priestoroch čakárne ambulancie. Rozrušený muž vo svojom správaní však neprestal, začal búchať na dvere čakárne a v slovných útokoch a vyhrážkach veterinárovi pokračoval aj naďalej.

Na miesto sa dostavila hliadka Policajného zboru ktorá 43-ročného Bratislavčana obmedzila na osobnej slobode a eskortovala na príslušné policajné oddelenie. Po vykonaní potrebných úkonov bol muž umiestnený v cele policajného zaistenia. V tejto súvislosti začal poverený príslušník Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave V trestné stíhanie vo veci trestného činu nebezpečného vyhrážania.


Pridaj komentár