Dátum: 15. marca 2024 Autor: SITA Komentáre: 0
Nedeľňajší futbalový zápas budú sprevádzať dopravné obmedzenia

Futbalový zápas medzi ŠK Slovan Bratislava a FC Spartak Trnava, ktorý sa uskutoční v nedeľu 17. marca od 17:30 na Národnom futbalovom štadióne – Tehelné pole, bol vyhlásený bezpečnostným manažérom ako rizikové podujatie. Miestny úrad Bratislava-Nové Mesto a organizátori podujatia preto avizujú dopravné obmedzenia, ktoré sa dotknú bezprostredného okolia štadióna, a vyzývajú návštevníkov, aby rešpektovali bezpečnostné pokyny.

V deň podujatia z bezpečnostných dôvodov uzatvoria Ulicu Viktora Tegelhoffa v celej dĺžke. „Uzávera sa začne o 8:00 a potrvá do 21:00. Počas tohto časového obdobia nebude možný ani prejazd ulicou,“ poznamenal hovorca Nového Mesta Jakub Lazarčík. Okrem toho bude od 15:30 uzavreté aj detské ihrisko na Ulici Viktora Tegelhoffa medzi bytovými domami obytného súboru Nová Doba.

Miestny úrad upozorňuje obyvateľov okolia futbalového štadióna, najmä obytného súboru Nová Doba, aby z bezpečnostných dôvodov v deň zápasu svoje autá neparkovali na Ulici Viktora Tegelhoffa. Vozidlá odporúčajú preparkovať najneskôr v deň zápasu v skorých ranných hodinách. Na parkovanie môžu využiť napríklad ulicu Za kasárňou.

Na dodržiavanie verejného poriadku budú dohliadať usporiadateľská služba a zástupcovia miestneho úradu v spolupráci s policajným zborom SR a Útvarom zásahovej jednotky a kynológie mestskej polície. „Bezpečnostné opatrenia budú aplikované aj počas presunu fanúšikov FC Spartak Trnava autobusmi zo Zlatých pieskov, kde im polícia odporúča parkovať,“ doplnil hovorca.

Pridaj komentár