Dátum: 16. apríla 2024 Autor: Kristína Charvátová Komentáre: 0
Bratislavské módne dni

Už zajtra to vypukne. Obľúbený festival módy – Bratislavské módne dni | Lexus na pár dní ovládne hlavné mesto. Milovníci módy tak majú možnosť stretnúť sa s dizajnérmi či módnymi expertmi a získať tak nové inšpirácie a poznatky o móde.

Bratislavské módne dni ako záruka kvality

Tento rok sa koná už 19. ročník tohto najväčšieho módneho podujatia na Slovensku. Festival módy sa koná v dňoch 17. – 18. apríla 2024 v Refinery Gallery. Aj tento rok bude spájať zvučné mená módnych návrhárov ale aj podporovať mladé talenty. Nebude to len o prezentácii hotových kolekcií ale aj o diskusiách a workshopoch. Pre Slovensko je to dôležitá udalosť, ktorá podporuje kreativitu, inováciu a zdieľanie nápadov v oblasti módy.

Prečo navštíviť tento festival módy?

Je niekoľko dôvodov, prečo navštíviť toto podujatie. Jedným z nich je hľadanie inšpirácie. Ak chcete byť štýloví, práve tu môžete objaviť nové trendy vďaka ktorým budete môcť „vytŕčať z davu“. Okrem známych módnych návrhárov sa tu môžete stretnúť aj s novými talentovanými dizajnérmi, ktorých prácu môžete spoznať. Môžete sa tiež zapojiť do diskusie s odborníkmi či zúčastniť sa workshopu. Jednoznačne to bude pre vás nezabudnuteľný zážitok, ktorý vám zároveň poskytne príležitosť na budovanie osobných alebo obchodných kontaktov vo svete módy.

Bratislavské módne dni 2024

V jarnej edícii 2024 sa môžete tešiť na tieto mená:

17. apríla 2024 – Michaela Ľuptáková, Veronika Hložníková, Marta Šuleková, Relleciga, Machač, Jaroslava Wurll Kocanová, SSŠ Biela voda Kežmarok, Jana Jurčenko

18. apríla 2024 – M. Ľuptáková, Z. Haková, K. Žiak, Zuzana Haková, Katarína Žiak, Kristína Bánovská, Martina Vrabelová, Svadobný salón Weda, Annamária Kiss Kósa, Lombardi fashion house, Jana Pištejová a špeciálna kolekcia – Deň narcisov

Návštevníci sa môžu tešiť na kolekciu spoločenských šiat Zanzibar od svadobného salónu Weda či leopardie vzory, ľahké letné materiály ale aj modely na každú príležitosť od návrhárky Michaely Ľuptákovej. Veľkolepú šou sľubuje aj Jana Jurčenko, ktorej modely budú sčasti inšpirované umelou inteligenciou. Veronika Hložníková zase prinesie kolekciu plnú farieb a jarných dní a špička na slovenskej módnej scéne Jana Pištejová sľubuje, že diváci sa aj tento rok majú na čo tešiť. Pripravila si totiž kolekciu, ktorá je odrazom aktuálneho diania vo svete.

Na móle bude aj poriadne horúco, o čo sa postará obľúbená značka dámskych plaviek RELLECIGA a svoju nadčasovú kolekciu prídu predviesť aj študenti zo súkromnej spojenej školy Biela voda z Kežmarku, ktorým ich kolekcia Origami minulý rok priniesla zaslúžené víťazstvo.

Všetko toto a ešte oveľa viac budú môcť nadšenci módy zažiť už zajtra. Chystáte sa tiež zúčastniť?


Pridaj komentár