Dátum: 20. apríla 2023 Autor: Michal Motúz Komentáre: 1
FOTOGALÉRIA: Bratislavské módne dni 2023 - Prvý deň

Bratislavské módne dni by Lexus odštartovali veľkolepo. Na móle sa prestriedali slovenskí, českí aj zahraniční návrhári a hostia ich ocenili búrlivým potleskom.

Bratislavské módne dni 2023 - Mária Reháková a Simona Simanová
Mária Reháková, generálna riaditeľka Agentúry promotion a moderátorka večera Simona Simanová | Foto: Vyacheslav Shambazov
Bratislavské módne dni 2023 - Milan Kočka a Simona Simanová
Riaditeľ značiek Toyota a Lexus na Slovensku Milan Kočka | Foto: Vyacheslav Shambazov

Jana Jurčenko a topánky Steve Madden Aupark

Jedna z najúspešnejších slovenských módnych návrhárok, žne úspechy doma aj v zahraničí. Je držiteľkou prestížneho talianskeho ocenenia St. Oscar Della Moda. Prezentuje kolekciu elegantnej módy.

Radovana Svýbová

Finalistka projektu Nové tváre módnej scény 2019. Talentovaná módna dizajnérka predstavuje kolekciu plnú farieb , kvetov, znovuzrodených techník a kúskov. Udržateľnosť, nadčasovosť a spojenie tradičného s netradičným …

Paulina´s Friends – Nemecko

Nadčasové, unikátne, elektrické. Neočakávané  kombinácie z nepotrebných zvyškov látky, exotika aj extravagantnosť.  Paulina Tsvetanova s bulharskými koreňmi predstavuje  modely typu „tragbare Kunst“  – umenie ktoré sa dá nosiť, unikáty častokrát s personalizovanými prvkami.

Poner – Česká republika

Úspešná značka, ktorá rezonuje  módnym priemyslom. Ich šaty nosia najvplyvnejšie dámy Česka i Slovenska . Boli to práve spoločenské róby, ktoré súrodencov preslávili. Ich šaty sa už druhýkrát objavili na odovzdávaní cien Oscar, či Grammy.   Prezentujú  kolekciu spoločenských a elegantných šiat s názvom Viva la Vida.

Soloom Jewels

Dych berúce  personalizované  šperky  z drahokamov vyrobené pre jedinečné chvíle. Unikátne šperky, ktoré sú vyrobené s ohľadom na osobitý štýl klienta, aby vo vás zostali navždy…  

Jenny Jeshko

Baroková, punková  a elegantná zároveň, taká je kolekcia Jenny Jeshko – jedinečné modely, v ktorých sa prelína dráma a barok, výšivky a punk. Modely,  ktoré vás rozhodne odlíšia od ostatných . O tom by vedeli porozprávať finalistky Miss Českej republiky, ktoré sú vo finále oblečené v značke Jenny Jeshko.

Svadobný a spoločenský Salón Weda

Salón Weda prezentuje štýlové svadobné šaty značky  St. Patrick španielskeho módneho giganta Pronovias Group. Sú určené pre modernú nevestu, ktorá verí, že láska a romantika sú večné. Uchvátia klasickou eleganciou, luxusnými látkami, nádhernými čipkovanými detailami a nadčasovými siluetami. 

Elegancia a dokonalé vypracovanie šiat spolu s kvalitou použitých materiálov stoja za celosvetovým úspechom španielskej značky Sonia Peña. Šaty a kostýmy pre svadobné mamy z kolekcie Del Mar 2023 prémiovej španielskej značky Sonia Peña vynikajú dizajnom, kvalitou a nápaditosťou.


After party


Bratislavské módne dni 2023 - Partneri

1 people reacted on this

Pridaj komentár