Dátum: 13. septembra 2023 Autor: Metropola Komentáre: 0
Festival online vzdelávania pre dospelých 55+ a seniorov

Tento rok to bude už po tretíkrát, čo si s nami skúsite rôzne zamerané online kurzy III. Ročník Festivalu online vzdelávania pre dospelých 55+ a seniorov sa aj tento rok uskutoční v rámci Týždňa celoživotného učenia, ktoré každoročne organizuje Asociácia inštitúcií vzdelávania dospelých AIVD.

V týždni od 18. – 22. septembra tak máte jedinečnú príležitosť vyskúšať si, aké to je vzdelávať sa online a v pohodlí domova. Čakajú vás intenzívne týždňové online kurzy piatich svetových jazykov: angličtina, nemčina, francúzština, taliančina a španielčina a tiež kurzy, webináre, workshopy digitálnych a kognitívnych zručností.

Účastníci Festivalu si tak ako po minulé ročníky budú môcť oprášiť a obohatiť svoje jazykové zručnosti v rôznych úrovniach. Online kurzy sú vedené profesionálnymi online jazykovými lektormi, ktorí s vzdelávaním dospelých po päťdesiatke majú dlhoročné skúsenosti a majú tak na zreteli ich špecifické potreby.

Festival online vzdelávania dospelých 55+ a seniorov bude prebiehať formou online kurzov a webinárov, čo zabezpečí prístup pre účastníkov z celého Slovenska, ale aj spoza hraníc. Online totiž nemá hranice. Je jedno, či sedíte v Bratislave alebo na konci sveta, ak máte pripojenie pripojenie, sme spolu na jednom mieste. Podrobnosti ohľadom registrácie na Festival a program nájdete na webovej stránke www.kogneo.org a AIVD.sk

Kogneo veríme, že vzdelávanie je životným štýlom. V produktívnom veku nám otvára nové obzory a neskôrJe to cesta k aktívnemu starnutiu. Objavovať a učiť sa nové veci aj po päťdesiatke udržuje náš mozog fit. Ak chceme zdravo a aktívne starnúť, dôležité je nielen zdravo žiť, ale aj byť v spoločnosti ľudí, ktorí nás obohacujú, podporujú a inšpirujú k neustálemu vykračovaniu z vlastných komfortných zón, hovorí riaditeľka občianskeho združenia Kogneo, Klaudia Bednárová.

0917 150 737

Baštová 7, Bratislava, 811 03

www.kogneo.org

Pridaj komentár