Site icon Časopis Metropola

Najlepší biznis hotel na Slovensku je podľa World Travel Awards Grand Hotel River Park

Najlepší biznis hotel na Slovensku je podľa World Travel Awards Grand Hotel River Park

Bratislava – Bratislavský Grand Hotel River Park sa stal podľa prestížnej ankety World Travel Awards (WTA) najlepším biznis hotelom na Slovensku. Odborníci z oblasti hotelierstva, ale aj verejnosť rozhodli, že hotel patriaci do skupiny Best Hotel Properties, a.s. (BHP) získal ocenenie Slovakia’s Leading Business Hotel už piatykrát.

„Získali sme celkovo už piatu známku excelentnosti, pričom si vážime každý jeden hlas od odborníkov a takisto od verejnosti. Vieme, že na Slovensku je viacero vynikajúcich biznis hotelov, o to viac nás teší, že nasledujúci rok budeme jednotkou pre mnohé spoločnosti, ktoré sa rozhodnú u nás organizovať pracovné stretnutia, či konferencie,“ povedal Rudolf Križan, riaditeľ Grand Hotela River Park a Luxury Collection Hotel, Bratislava.

Hotel na brehu Dunaja si však zo slávnostného odovzdávania cien v gruzínskom Batumi neodnáša iba jedno víťazstvo, pretože okrem tradičných konferenčných priestorov na pracovné stretnutia disponuje aj unikátnymi priestormi, ako je napríklad Prezidentský apartmán. A práve ten získal ocenenie Slovakia’s Leading Hotel Suite za najlepší apartmán v krajine.

„Prezidentský apartmán s rozlohou 280 metrov štvorcových je našou srdcovou záležitosťou, je vhodný nielen na to najpohodlnejšie ubytovanie, ale aj na pracovné stretnutia, či menšie spoločenské podujatia. Apartmán s bezkonkurenčným výhľadom na rieku Dunaj v minulosti využili rôzni významní štátnici, osobnosti šoubiznisu a tiež svetové korporácie,“ dodáva riaditeľ.

Prestížne ocenenie World Travel Awards (WTA) sa udeľuje najvýznamnejším svetovým a lokálnym organizáciám v oblasti hotelierstva a takisto aj turistickým rezortom, kúpeľníctvu a ďalším súvisiacim službám už od roku 1993. V minulosti v ankete uspel aj tatranský Grand Hotel Kempinski High Tatras.

Exit mobile version