Site icon Časopis Metropola

Žena spadla z mosta SNP v Bratislave

Žena spadla z mosta SNP v Bratislave

V sobotu (10.07.2021) krátko pred 23.15h bola hliadka bratislavských PMJčkárov vyslaná na pravý breh Dunaja, kde malo dôjsť k pádu ženy z mosta SNP.

Hneď po príchode policajtov na uvedené miesto začali prehľadávať okolie, pričom zakrátko spozorovali na betónovom šikmom vale zranenú ženu, ktorej pomáhala druhá žena a pridžiavala ju aby sa nezosunula do rieky, nakoľko sa nachádzala v jej bezprostrednej blízkosti.

Zranená žena bola pri vedomí, s policajtmi komunikovala a v oblasti zátylku mala zranenie ktoré intenzívne krvácalo. Policajti žene pomohli sa dostať zo šikmej betónovej plochy do bezpečia a poskytli jej prvotné ošetrenie. Za použitia obväzového materiálu jej zastavili krvácanie rany a pomohli sa jej presunúť aj za pomoci ďalšej hliadky PZ pod most SNP. Tam sa zakrátko dostavila RZP, ktorá ženu previezla na ďalšie ošetrenie do jednej z nemocníc.

Na mieste bolo zistené že zranená, 25-ročná Bratislavčanka spolu s ďalšou 26-ročnou ženou sedeli na betónovom múriku spodnej časti mosta SNP, pričom následne z doposiaľ presne nezistených príčin došlo k jej pádu.

Zdroj: facebook.com/KRPZBA

Exit mobile version