Site icon Časopis Metropola

Vďaka zodpovednej obyvateľke chytili zlodeja priamo pri čine

Vďaka zodpovednej obyvateľke chytili zlodeja priamo pri čine

Polícia bola privolaná okolo 1:30 h na Velehradskú ulicu v Ružinove pre podozrenie o vlámaní sa do pivničných priestorov obytného domu.

Policajti sa v krátkej dobe dostavili na uvedenú adresu, kde následne v pivničných priestoroch spozorovali neznámeho muža. Ten mal na sebe ruksak a v ruke držal tašku v ktorej boli rôzne predmety ako napr. detské korčule a chrániče ramien. Policajtom muž uviedol, že sa do pivníc vlámal aby tam prespal. Pri prehliadke avšak policajti u muža našli rôzne náradie ako páčidlá a skrutkovače, a zároveň na viacerých dverách a zárubniach do pivničných kobiek boli spozorované škrabance a poškodenia spôsobené práve neznámym mechanickým predmetom. Veci, ktoré mal muž v taške – detské korčule a chrániče ,v čase keď ho našli policajti opoznal majiteľ jedného z bytu v uvedenom obytnom dome.

Nakoľko na mieste vzniklo dôvodné podozrenie zo spáchania trestného činu, 58-ročný muž bol obmedzený na osobnej slobode a eskortovaný na príslušné policajné oddelenie. Vyvodením trestnoprávnej zodpovednosti voči konkrétnej osobe ako aj objasnením presných okolností tohto prípadu sa zaoberajú policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave II.

Zdroj: facebook.com/KRPZBA

Exit mobile version