Site icon Časopis Metropola

Tip na víkend: Fašiangy v Bratislave pokračujú

Tip na víkend: Fašiangy v Bratislave pokračujú

Aj tento víkend si hlavné mesto pripravilo pre občanov bohatý fašiangový program v rôznych častiach mesta. Vyberte si spolu s nami ten pravý program na víkend pre vás.

Jazzovo vínové fašiangy

Fašiangový víkend v Bratislave odštartuje v jazzovej kaviarni na Kramároch – Wine o’Clock. O zábavu sa postará kapela Furt dačo. V ponuke bude víno Alžbeta Báthory a tešiť sa môžete aj na chutné domáce šišky, ktoré k fašiangom tiež neodmysliteľne patria.

Bratislavské fašiangy

Azda najväčšia fašiangová akcia v Bratislave sa bude konať túto sobotu 10. februára 2024 pod názvom Bratislavské fašiangy. Program bude pripravený na viacerých miestach v Bratislave. V Starej tržnici, na Námestí Nežnej revolúcie, v Mirbachovom paláci a v ZOO. Tešiť sa môžete na bohatý program pre deti i dospelých, fašiangový sprievod, prednášky, workshopy či večernú fašiangovú zábavu.

Presný program a viac informácií o tomto podujatí sa dočítate TU.

Ružinovské fašiangy

Fašiangová zábava sa bude tento víkend konať aj v mestskej časti Ružinov pod názvom Ružinovské fašiangy. Program sa začne v sobotu 10. februára 2024 o 9:00 na Trhovisku Miletičova, kde bude bohatý výber zabíjačkových špecialít ale nebude núdza ani o kultúrny program. Na pódiu sa predsatvia kapely Gipsy Čáve a Bukový masív či Folklórny súbor Karpaty a Folklórny súbor Devín.

Farská fašiangová zabíjačka

Na tradičné fašiangové zabíjačky sme zvyknutí skôr na dedinách. Nemusí to tak vždy byť. O tom, ako sa dá spraviť zabíjačka v hlavnom meste a ešte aj na fare vás presvedčia farníci z fary na Kramároch. Príďte zažiť zabíjačkovú atmosféru v sobotu 10. februára 2024. Začiatok je už o 8:00.

Exit mobile version