Site icon Časopis Metropola

POZOR! V pondelok začnú s opravou Trnavskej cesty

POZOR! V pondelok začnú s opravou Ružinovskej a Trnavskej cesty

V Bratislave začnú od budúceho týždňa s opravou Ružinovskej ulice a Trnavskej cesty. Ako informuje magistrát na sociálnej sieti, práce si vyžiadajú dočasné dopravné obmedzenia. S modernizáciou vozovky na Trnavskej ceste, v úseku od Tomášikovej po Martinský cintorín, začínajú v pondelok 10. júna. „Úsek bude prejazdný s obmedzeniami, doprava bude riadená prenosnou dopravnou signalizáciou,“ konštatuje mesto.

Zastávka mestskej hromadnej dopravy (MHD) Trnavská cesta bude počas rekonštrukcie dočasne zrušená. Práce potrvajú približne do polovice júla. S opravou Ružinovskej ulice, v úseku od obratiska električiek po Vrakunskú cestu, začnú vo štvrtok 13. júna. „Od 13. do 14. júna bude úsek uzatvorený, pričom obchádzka povedie cez vedľajšiu Astronomickú ulicu,“ poznamenala samospráva. Po 14. júni bude úsek prejazdný s obmedzeniami, práce potrvajú približne do polovice júla.

Počas predĺženého víkendu od 5. do 7. júla bude úsek opäť na jeden deň uzavretý z dôvodu pokládky druhej vrstvy asfaltu. O presnom termíne budú informovať.


Exit mobile version