Site icon Časopis Metropola

Polícia pátra po dvojici lúpežníkov, v butiku ukradli hodinky za 350-tisíc eur

Polícia pátra po dvojici lúpežníkov, v butiku ukradli hodinky za 350-tisíc eur

Z predajne krátko pred záverečnou zobrali devätnásť hodiniek, utiekli na skútri.

Bratislavská polícia vyhlásila pátranie po neznámej dvojici, ktorá v utorok 10. augusta krátko pred 19:00 prepadla luxusný butik s hodinkami na Hviezdoslavovom námestí v hlavnom meste. Z predajne, ktorá je súčasťou hotela, si odniesli zlodeji 19 kusov exkluzívnych hodiniek za 350-tisíc eur. Informovala o tom hovorkyňa bratislavskej krajskej polície Veronika Martiniaková.

Podľa doposiaľ zistených informácii neznáma dvojica prišla do predajne tesne pred jej zatvorením. „Kladivom rozbili sklenenú vitrínu, v ktorej sa nachádzali luxusné hodinky zn. Hublot. S takto odcudzeným tovarom sa dali na útek, pri ktorom použili skúter, pričom na tomto dopravnom prostriedku prišli aj na miesto činu,“ opísala polícia. Následne dvojica smerovala k Mostu SNP, kde vymenila skúter za vopred pripravené bicykle. Lúpežníci na nich pokračovali po pravej strane mosta v smere do mestskej časti Petržalka.

Polícia na sociálnej sieti zverejnila záznam lúpeže, ktorý zachytila bezpečnostná kamera. Akékoľvek informácie k totožnosti osôb na záberoch je možné oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne formou súkromnej správy na facebookovom profile polície.

Exit mobile version