Site icon Časopis Metropola

Policajti zasahovali v noci pri dvoch požiaroch

Policajti zasahovali v noci pri dvoch požiaroch

Krátko po polnoci boli policajti Okresného riaditeľstva PZ Bratislava III privolaní k požiaru unimobunky na Rožňavskej ulici a do pár hodín od požiaru na rožňavskej boli policajti Okresného riaditeľstva PZ Bratislava V vyslaní k požiaru na Beňadickú ulicu v Petržalke.

Podľa doteraz zistených informácií, pri požiari na Rožnavskej ulici, išlo o úmyselné podpálenie unimobunky. Pri požiari došlo aj k poškodeniu sklenených výplní na priľahlej budove. Celková spôsobená škoda bola predbežne vyčíslená na približne 15 000 €. Vec je v štádiu preverovania ako podozrenie z prečinu poškodzovania cudzej veci.

V Petržalke na Beňadickej ulici mal neznámy páchateľ podpáliť plastové kontajneri, z ktorých sa požiar rozšíril na tam stojace motorové vozidlo a prívesné vozíky. V dôsledku požiaru vozidlo zn. Toyota Corola a 7 plastových kontajnerov úplne zhorelo a dva prívesné vozíky boli čiastočne obhorené. Celková škoda bola predbežne vyčíslená na približne 6 000 €. V uvedenom prípade bolo začaté trestné stíhanie vo veci trestného činu poškodzovania cudzej veci.


Exit mobile version