Site icon Časopis Metropola

Po zrážke policajného vozidla s motorkou motocyklista ušiel

Po zrážke policajného vozidla s motorkou motocyklista ušiel

K dopravnej nehode policajného vozidla Kia Ceed a motocykla značky Ducatti Monster došlo v pondelok večer v Bratislave na križovatke ulíc Bosákova – Farského.

Podľa doterajších informácií policajt na služobnom motorovom vozidle odbočoval z Farského ulice smerom na Bosákovu, pričom pri prejazde križovatkou došlo k zrážke s motorkou. Ako informovala hovorkyňa bratislavskej krajskej polície Jana Šimunková, vodič motocykla po zrážke z miesta dopravnej nehody utiekol, motorku nechal na mieste. Polícia ho vyzýva, aby sa prihlásil, vypátrať sa ho doteraz nepodarilo.

zdroj: facebook.com/KRPZBA

Príslušník odboru dopravných nehôd udalosť zadokumentoval a následne zaistil motocykel. K zraneniu príslušníkov polície nedošlo. U vodiča služobného motorového vozidla bola vykonaná dychová skúška na zistenie prítomnosti alkoholu, ktorá skončila s negatívnym výsledkom. Dopravná nehoda je v štádiu objasňovania.

Polícia žiada občanov, ktorí disponujú akýmikoľvek informáciami o osobe vodiča motocykla zn. Ducatti Monster, aby ju kontaktovali na bezplatnom telefónnom čísle 158, prípadne formou súkromnej správy na FB stránke Polícia SR – Bratislavský kraj.


Exit mobile version