Site icon Časopis Metropola

Medzinárodná konferencia: Podnikanie spája ženy

Medzinárodná konferencia: Podnikanie spája ženy

Občianske združenie TOP CENTRUM PODNIKATELIEK združuje podnikateľky a top manažérky Slovenska a 20 rokov vytvára profesionálnu platformu pre podporu a propagáciu ženského podnikania.

foto: Ramon Leško

Pri príležitosti tohto významného výročia TCP zorganizovala medzinárodnú konferenciu PODNIKANIE SPÁJA ŽENY, ktorá prinesla príspevky osobností z podnikateľskej sféry a verejného života na aktuálne témy venované podnikaniu žien a ich postaveniu v spoločnosti.

foto: Ramon Leško
foto: Ramon Leško

Medzi ocenenými dámami získala cenu aj generálna riaditeľka vydavateľstva STAR Production Ing. Mária Reháková za celoživotný prínos v kultúrnej, spoločenskej a vydavateľskej činnosti. Cez množstvo úspešných projektov dáva roky priestor mladým, talentovaným ľuďom (Veľvyslanectvo mladých), ale aj dámam, ktoré cez svoju skromnosť Slovensko nemalo možnosť doposiaľ bližšie spoznať (Najsledovanejšia anketa na Slovensku – Slovenka roka), a samozrejme legendárne Bratislavské módne dni..a množstvo iných podujatí, ktoré robí roky s nadšením a neúnavným entuziazmom.

foto: Ramon Leško

Exit mobile version