Site icon Časopis Metropola

Magistrát pripravuje ďalšiu parkovaciu zónu PAAS v Starom Meste

Bratislava pripravuje ďalšiu parkovaciu zónu PAAS v Starom Meste. Na sociálnej sieti pozýva obyvateľov na online stretnutie k príprave spustenia regulovaného parkovania v lokalite Hrad – Sokolovňa, ktorú ohraničujú ulice Palisády, Štefánikova, Pražská, Banícka, Urbánkova, Na Slavíne, Stará vinárska a Mudroňova. Stretnutie sa uskutoční 17. júna o 17:00 prostredníctvom aplikácie Teams.

Pred spustením regulácie je podľa mesta v zóne potrebné pripraviť projekt organizácie dopravy a nového značenia, ktoré vymedzí miesta, na ktorých bude možné legálne parkovať. Návrh projektu organizácie dopravy a vyznačovania parkovacích miest v lokalite Hrad – Sokolovňa je zverejnený na webe paas.sk/stare-mesto. „Na online stretnutí vám návrh projektu organizácie dopravy predstavia zástupcovia mesta a mestskej časti a bude aj priestor na vaše otázky,“ priblížil magistrát.

Z online stretnutia bude k dispozícii aj záznam na rovnakej adrese. Projekt navrhol autorizovaný dopravný projektant, avšak verejnosť k nemu môže zaslať svoje pripomienky na pripomienky@paas.sk do 30. júna.


FB udalosť

Exit mobile version