Site icon Časopis Metropola

Dvaja muži predávali drogy v záhradnej chatke

Dvaja muži predávali drogy v záhradnej chatke, skončili za mrežami

Polícia obvinila 34-ročného Dominika V. z okresu Malacky a 25-ročného Jaroslava S. z Bratislavy.

Dvaja muži predávali drogy v záhradnej chatke v bratislavskom Lamači, hrozí im až 15 rokov za mrežami. Obvineniu z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi čelia 34-ročný Dominik V. z okresu Malacky a 25-ročný Jaroslav S. z Bratislavy.

https://casopismetropola.sk/wp-content/uploads/2022/06/DROGOVA-AKCIA-V-STVRTOM-BRATISLAVSKOM-OKRESE-PRINIESLA-SVOJE-VYSLEDKY-Pobyt-za-mrezami-az-na-patn-1.mp4
Zdroj: Facebook.com/KRPZBA

Ako informuje bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, oboch mužov zadržali v piatok 17. júna policajti Pohotovostného policajného útvaru v rámci policajnej akcie zameranej na objasňovanie drogovej trestnej činnosti. Obvinení podľa polície na viacerých miestach v Bratislave, okrem iného aj v záhradnej chatke v Lamači, prechovávali metamfetamín a marihuanu. „Tie následne predávali koncovým užívateľom,“ uviedol Szeiff.

Oboch mužov po zadržaní umiestnili do cely policajného zaistenia. Obvineného Dominika na základe zatýkacieho rozkazu umiestnili do výkonu trestu odňatia slobody. V prípade druhého obvineného spracovali podnet na jeho väzobné stíhanie. Obom mužom hrozí v prípade preukázania viny až 15-ročný trest.

Exit mobile version